Péče o vlasy

Máš někdy pocit, že tvoji mladší sourozenci vědí přesně, čím chtějí být, zatímco ty stále tápeš? Tak to mám já s mojí úžasnou ségrou Luckou! Už od útlého dětství měla jasno - stát se kadeřnicí. A jak to tak bývá, její první pokusy byly na naší nejhezčí barbíně. Představte si tu scénu: fialová barbína s holou hlavou! Máma málem omdlela.

Ale čas letěl a Lucka se nejen naučila podnikat, ale dokonce se vydala do Anglie zdokonalit své kadeřnické dovednosti. A pak přišel čas, abych se stala jejím pokusným králíkem.

Zažila jsem toho s ní hodně - zelená blondýna, utíkání do obchodu pro novou barvu s ručníkem na hlavě a strach, že mi vypadnou vlasy. Ale nakonec jsem byla blondýna, bruneta, bruneta s mikádem a dokonce i s prodlouženými vlasy.

A vítš co? Stálo to za to! Teď mám totiž tu nejlepší kadeřnici v Praze a pro mě i na celém světě. Moje ségra se neustále vzdělává, učí se nové metody a jezdí na školení, i když má malé děti. Je prostě úžasná.

Díky ní už nemusím řešit ručníky na hlavě, ale mohu se těšit z krásných výsledků. A pokud hledáte skvělou kadeřnici v Praze, napiš mi! Ráda ti předám kontakt na Lucku a slevičku s mým kódem.

Děkuji ti, sestřičko, za krásné vlasy a úžasný výsledek. A co ty? Máš také svoji nejlepší kadeřnici?

Pro kontakt mi napiš na Whatsapp: +420 739 692 694

Kolagenová vlasová péče

Představ si, že by tvé vlasy byly až 3x pevnější a zdravější, s leskem a objemem, který tě doslova ohromí. To vše je možné díky šampónu a kondicionéru Modere CellProof MicroBond! Tento magický přípravek obsahuje oceňované a patentované mikromolekuly FiberHance™ a BioCell Collagen® CG, které ti poskytnou 360° péči o tvé vlasy.

A to není vše! Kromě těchto úžasných složek se můžeš těšit i na sílu přírodních rostlinných látek, jako je hráškový peptid a skvalan získaný z rostlin, plus panthenol. Tyto ingredience ti pomohou vytvořit nejpevnější vlasové vazby, udržet stávající vazby, zvýšit objem a lesk vlasů a podpořit hustší a plnější vlasy při jediném použití.

Máš pocit, že tvé vlasy jsou poškozené? Žádný strach! Tento šampon s technologií FiberHance™ Bond Multiplying Technology a BioCell Collagen® CG je tak účinný, že dokáže poskytnout viditelné výsledky už po jednom použití.

Tak na co ještě čekáš? Oživ své vlasy a ukaž světu, jak skvěle ti to sluší! Vyzkoušej šampón a kondicionér Modere CellProof MicroBond a přesvědč se sama o jeho účincích. Tvé vlasy ti poděkují!

Reference

Vlasy - říká se o nich, že jsou korunou naší krásy, proto se o ně opravdu dobře starám - používám profi kosmetiku, chodim na čištění vlasů i hlavy,.. Ale i tak nejsem spokojená, hlavně mi chybí mi objem.
I proto se dá říct, že jsem na hlavě měla snad všechny techniky na zahuštění vlasů a vyzkoušela jsem všechny zázračné šampony na objem a růst vlasů.
Po svých zkušenostech jsem byla skeptická k myšlence, že by mohlo existovat něco, co by z mého chmýří udělalo koukatelné háro.
Nicméně, když jsem zjistila, že kamarádka má zázračnou kolagenovou novinku na vlasy doma, nelenila jsem a vyzkoušela ji.
Vážení, spadla mi brada!
Po 1 umytí můžu říct, že CellProof MicroBond™ Hair System, nakopal mým profi přípravkům zadek.
Mám zdravé, lesklé, jemné vlasy, které drží vyfoukaný tvar max hodinu, takže jsem si říkala- po 1 umytí nic neuvidím, mám vlasy v cajku.
Vejrala jsem na sebe do zrcadla pěkně dlouho a trvalo to celý den.

Pozorovala jsem se celý den. Nechápala jsem, že vlasy už dávno nejsou zplihlý.
Moje vlasy, i když jsem při foukání nepoužila kartáč, byly nadýchaný, lesklý, jakoby vyžehlený, na omak jemný a příjemně voňavý. Nechápala jsem, jsem zvyklá, že do hodiny od foukání si lehnou na lebku a už se od ní neodlepí. Ještě že jsme udělali fotky před a po, jinak bych tomu nevěřila (nyní jsem bez zahuštěných vlasů), na obou fotkách mám umyté vlasy, vyfoukané v předklonu, bez použití kartáče.

Petra 

KOLAGENOVÝ ŠAMPON A KONDICIONÉR MicrobondAhoj všem… Přidávám se k obdivovatelům tohoto šampónu a kondicionéru! Po prvním umytí nebyl sice na fotkách vidět rozdíl, ale pocitově, hmatově a viditelně (viz kořínky) byly už na poprvé jemnější (mám je takové krepaté, jak vidno na fotkách vlevo - a je to ještě horší, když je nechám jen uschnout. Tyhle fotky jsou s vysušenými vlasy fénem), pevnější, a co mě nejvíc dostalo!!!, tak zmizely roztřepené konečky!!! To jsem doteď nepochopila. A to jsem byla naposledy u kadeřnice v půlce srpna, tak si umíte představit, že některé byly snad i rozčtvrtěné A s každým dalším umytím jsou vlasy evidentně zdravější, tolik se nekrapatí a vydrží déle bez nutnosti je umýt. Prostě pecka! Zkoušela jsem zatím bez séra (taky od Modere) abych viděla, co umí jen tihle dva machři, ale příště zkusím i s ním kvůli ještě lepšímu rozčesávání a menšímu krepatění, páč když jsem si ho dávala na klasický šampón, bylo to s ním mnohem lepší. Takže s tímhle to bude Za pár dní jdu konečně ke kadeřnici, tak se moc těším, co mi na to řekne

Veronika


RYCHLÝ NÁKUP —> KLIKNI NA OBRÁZEK 

Jestli jdeš nakupovat 1., čeká tebe v prokliku promo kód na 10€ slevu

10€ sleva se ti automaticky odečte při posledním kroku- v košíku.
Pokud zvolíš VIP ( zaškrtnuté tlačítko subscription ), tak se ti ukážou další slevy ( v souhrnu na konci objednávky ).
K tomu se načítají všechny další výhody,

ŠAMPON A KONDICIONÉR


A jak to vypadá