"Odhal tajemství zlatého kolagenu: Jak získat mladistvou pleť, silné klouby a lesklé vlasy v pouhých několika týdnech!"


Představ si, že stojíš před regálem plným kolagenových produktů a ptáš se sama sebe: "Je mezi nimi vůbec nějaký rozdíl?" 

No, záleží na tom, koho se zeptáš. V dnešní době, kdy jsme zasypáni informacemi od doplňkových společností, sociálních médií a celebrit, je čím dál těžší rozeznat pravdu od fikce. 

Ale nezoufej! 

Pojďme se společně podívat na to, co je kolagen a proč je tak důležitý. Kolagen je protein, který dává našim buňkám pevnost a strukturu. Najdeš ho téměř všude v našem těle - ve zdravé kůži, kloubech a pojivových tkáních. Je to jako lepidlo, které drží všechno pohromadě.
Teď přijde šokující zpráva: naše tělo začne snižovat produkci kolagenu už v našich 20 letech. Představ si, že každý rok ztrácíš asi 1 % kolagenu!

 To znamená, že ve věku 50 let máme téměř o 30 % méně kolagenu než ve věku 20 let a ve věku 70 let dokonce o 50 % méně.
Takže teď už chápeš, proč je kolagen tak populární téma. Ale jak se vyznat v té záplavě různých produktů? Klíčem je informovat se a hledat produkty s kvalitními ingrediencemi a dobrými recenzemi od spokojených zákazníků. A nezapomeň - každý jsme jiný, takže co funguje pro jednoho, nemusí nutně fungovat pro druhého.
Tak hurá do boje s kolagenem! 

Co do těla dáš, to sklidíš ...

 Vždyť víš, jak říkáme: "Co do těla dáš, to sklidíš!" Tak pojďme se společně podívat, proč bys měl zkusit právě kolagen Liquid BioCell®.

Liquid BioCell® je opravdu unikátní kolagen, který má na svém kontě hned 7 mezinárodních patentů. A co je na něm tak zvláštního? No představ si, že jeho složení přirozeně zrcadlí strukturu lidské kloubní chrupavky. To znamená, že tvému tělu poskytne přesně to, co potřebuje!

A aby toho nebylo málo, mám pro tebe hned 4 různé typy kolagenu. Každý z nich je jedinečný svým složením a zaměřením na potřeby každého jedince. Takže ať už hledáš podporu pro své klouby, kůži nebo celkovou regeneraci, určitě si vybereš ten pravý kolagen přesně pro tebe.

Tak co říkáš? Nechceš si taky dopřát to nejlepší pro své tělo a začít sklízet ty úžasné výhody, které ti Liquid BioCell® kolagen může nabídnout? Pojďme do toho společně a uvidíš, jak se ti život změní k lepšímu!

 4 Úžasné druhy kolagenů, které tě ohromí! ✨🌟

Připrav se na cestu do světa kolagenových zázraků! 💫

Představuji ti magický mix 17 superpotravin, které jsou napěchované fytonutrienty a připravené dodat tvému tělu to nejlepší! Tento zázračný koktejl obsahuje pšeničné ceramidy, zinek, biotin a další rostlinné složky, jako je extrakt ze zeleného čaje a hroznových semen. A to není vše!

Připrav se na to, že se tvoje pleť promění jako nikdy předtím. Tento elixír mládí redukuje vrásky zevnitř, zvyšuje obsah kolagenu v pleti, odstraňuje suchost a zlepšuje hydrataci, tón a pevnost pleti. Ale počkej, stále ještě není konec!

Tento úžasný nápoj také podporuje zachování zdravých vlasů, nehtů, dásní a očí. A co je na tom nejlepší? Má skvělou ovocnou chuť! Navíc s pouhými 10 kaloriemi na porci a 2 g sacharidů si můžeš dopřát tento lahodný nápoj bez výčitek.

Tak na co čekáš? Vyzkoušej tento fantastický mix superpotravin a zažij jeho blahodárné účinky na vlastní kůži!

Objednej zde. 

Představ si, jak by bylo skvělé mít klouby pružné jako u gazely, svaly pevné jako u tygra a pleť hladkou jako broskev! To všechno vám může přinést tento zázračný produkt, který se postará o vaši pohyblivost, lubrikaci kloubů a svalový tonus. A to není vše - vaše chrupavka a pojivá tkáň budou zdravé jako nikdy předtím.

Ale počkej, co ještě můžeš získat? Tvoje pleť bude doslova zářit! Díky zlepšení mikrocirkulace pokožky, hydrataci, tónu a pevnosti se sníží výskyt vrásek a ty budeš vypadat mladší a svěžejší.

A co teprve vaše vlasy, nehty, dásně a oči? Ty budou také zdravé a krásné, že tě bude každý obdivovat. Navíc tento produkt snižuje hyaluronidázu - enzym, který má vliv na stárnutí pokožky.

Aby toho nebylo málo, tento elixír mládí má příjemnou přírodní ovocnou příchuť. A co je nejlepší? Žádný cukr ani sacharidy - nula kalorií! Tak na co ještě čekáš? 

Vyzkoušej to hned a zažij proměnu svého těla i duše!

Objednej zde. 

Představuji ti magický nápoj, který tě doslova nabije energií a podpoří tvůj fyzický i duševní výkon! 

Tento zázračný elixír je obohacen o L-karnitin, aminokyseliny BCAA a hned 9 superpotravin, které jsou nabité fytonutrienty. Ale to není vše! Tento nápoj je jako balzám pro vaše šlachy, klouby, svaly a vazy, které budou díky němu zdravé a silné. A co víc? Stimuluje obnovu svalových buněk, takže se budete cítit jako nový člověk!
A teď pozor - tento produkt je NSF certifikován pro sportovce! 

To znamená, že jeho složení a výrobní proces zaručuje čistotu a neobsahuje žádnou z více než 150 zakázaných látek. Takže ho mohou bez obav užívat i profesionální sportovci.
A jako třešnička na dortu - má skvělou ovocnou chuť! A navíc, jedna porce obsahuje pouhých 10 kalorií a 2 gramy sacharidů.

 Tak na co ještě čekáš? Vyzkoušej tento úžasný nápoj a přesvědč se sama o jeho kouzelných účincích!

Objednej zde. 

Úžasný produkt, který ti pomůže udržet si zdravé vlasy, nehty, dásně a oči. A to není vše! Díky speciálnímu enzymu, který ovlivňuje stárnutí pokožky, ti tento zázrak pomůže snížit výskyt vrásek a dodá tvé pleti mladistvý vzhled.

Ale počkej, je tu ještě více! Tento produkt zlepšuje mikrocirkulaci pokožky, hydrataci, tón a pevnost pleti. A jako bonus je obohacený o thiamin pro zdravé fungování srdce.

Jak úžasné, že?

A co teprve obsah? Kromě toho, že obsahuje selen - silný antioxidant, který podporuje vitalitu a pomáhá buňkám chránit se před oxidativním stresem - také podporuje zdravou chrupavku a pojivou tkáň. 

A teď si řekni: Kolik kalorií a sacharidů asi takový skvělý produkt obsahuje? Připrav se na překvapení - pouhých 10 kalorií na porci a jen 2 gramy sacharidů! 

Tak co říkáš? Zní to jako něco, co bys ráda vyzkoušela? Jsem si jistá, že ano!

Objednej zde. 

Liquid Biocell

Recenze

DŮLEŽITÁ FAKTA O LIQUID BIOCELL®


Jak se získává kuřecí hrudní chrupavka?

Představuji ti Liquid BioCell - zázračný nápoj pro tvoje klouby a pokožku! Tento revoluční produkt obsahuje patentovanou sternální chrupavku v tekuté formě, která je bohatá na kolagen, kyselinu hyaluronovou a chondroitin. A co je na tom nejlepší? Je vysoce biologicky dostupná, takže tvoje tělo ji snadno vstřebá a využije.

Ale to není vše! Liquid BioCell pochází z humánně ošetřených kuřat, která byla chována bez GMO, antibiotik a hormonů. Tyto šťastné slepice pocházejí z nejprestižnějších a nejdůkladněji regulovaných farem ve Spojených státech a Evropě. Takže si můžeš být jistá, že tento produkt je nejen účinný, ale také etický.

A co se týče udržitelnosti? Mám to pokryto! V rámci našeho závazku ke šetrnému životnímu prostředí používáme kuřecí vedlejší produkty z částí, které by jinak farmy po zpracování kuřat na maso vyřadily. Takže s Liquid BioCell nejen podporujete tvé zdraví, ale také přispíváme k ochraně naší planety.

Tak proč nezkusit Liquid BioCell a zažít jeho úžasné přínosy pro tvoje klouby, pokožku a celkové zdraví? 

Přidej se k tisícům spokojených zákazníků a objevte sílu této jedinečné tekuté formule!

- Proč jsou HA a chondroitin sulfát v Liquid BioCell® důležité?

Dnes ti představím kouzelný svět kyseliny hyaluronové, která je jako tajný elixír mládí a pohody pro naše tělo. Tato úžasná přírodní sloučenina se nachází všude kolem nás - v našich očích, kloubech a kůži. Co je na ní tak zvláštní? No, její molekulární struktura jí dává schopnost zadržovat obrovské množství vody, což má vliv na vlhkost v našem těle a přímo bojuje proti vráskám, jemným linkám, suché pokožce a ztrátě pevnosti.

Kyselina hyaluronová je také klíčovou složkou synoviální tekutiny, která zajišťuje dostatečnou lubrikaci kloubů. A to není vše! Chondroitin sulfát, další přirozeně se vyskytující sloučenina v pojivové tkáni, je jedním ze stavebních kamenů chrupavky. Jeho úkolem je pomáhat tlumit klouby a poskytovat elasticitu a odolnost.

Chondroitin sulfát podporuje zdraví kloubů, kostí, vazů a šlach pro optimální pohyblivost a může hrát klíčovou roli při aktivnějším životním stylu a při stárnutí.

A teď si představ tuhle magickou kombinaci: Liquid BioCell® se skládá z hydrolyzovaného kolagenu typu II - hlavní složky zdravých kloubů, mladistvé pokožky a pojivové tkáně. K tomu přidej kyselinu hyaluronovou (HA) - nezbytnou pro hydrataci pokožky, údržbu tkání a mladistvý vzhled. A nakonec chondroitin sulfát - pro podporu pružnosti a lubrikaci kloubů.

Tak co říkáš? Zní to jako skvělý recept na zdravý a šťastný život, že?

Jak byl Liquid Biocell objeven? 

Představe si, že objevíš tajný elixír mládí a zdraví. Přesně to se stalo Asmě Ishaq, expertce na kolagen a průkopnici v odvětví. Asma je dnes předsedkyní Collagen Stewardship Alliance, která se zaměřuje na transparentnost složek, udržitelné získávání kolagenu a jeho kvalitu. A jako by to nestačilo, v roce 2021 jí časopis Forbes ocenil jako top CEO v oblasti elektronického obchodu pro zdraví a krásu.

Ale jak se Asma dostala k objevu Liquid BioCell®? Vše začalo s výzkumem tajemné složky jménem kyselina hyaluronová (HA), která měla být klíčem k delšímu životu. Lékaři a výzkumníci byli nadšeni, ale narazili na problém: přirozený stav HA byl příliš velký na to, aby jej tělo absorbovalo.

Asma a její tým se ale nevzdali. Jejich zájem o tuto vědu je dovedl k objevu unikátního přírodního zdroje HA, který navíc koexistoval s kolagenem a chondroitin sulfátem - stejně jako v lidském těle. Tuto surovinu pečlivě testovali a vyvinuli do mikromolekul, které tělo skutečně dokáže absorbovat.

A tak se zrodil BioCell® Collagen - nutraceutická složka, která získala 7 amerických a mezinárodních patentů a stala se základem pro produkty Liquid BioCell®. Díky Asmě a jejímu týmu máme nyní možnost těžit z úžasných přínosů tohoto elixíru mládí a zdraví.

PROČ JSOU PATENTY DŮLEŽITÉ? 

Proč je tak fascinující svět patentů a jak nám pomáhají? Patenty hrají klíčovou roli v úspěchu společnosti Modere, protože chrání jejich tajné přísady, chytré procesy a ohromující inovace. A víte co? Collagen/HA Matrix® se může pochlubit hned sedmi patenty, které byly uděleny právě díky jeho jedinečnému složení a technologii!
Tato revoluční receptura je průkopníkem ve svém oboru - jako první kombinuje Bio-Optimized™ kolagen, kyselinu hyaluronovou a chondroitin sulfát do matrice, která dokonale napodobuje složení našeho vlastního těla. A to není vše - i samotný výrobní proces a použití této zázračné směsi jsou pečlivě chráněny patenty.
Takže když se zeptáš, proč jsou patenty důležité - odpověď je jasná: umožňují společnostem jako Modere tvořit neuvěřitelné produkty a chránit je před kopírováním, aby mohly pokračovat v inovacích a zlepšování našeho života. A to je přece skvělé, nemyslíš? 

Chci Liquid Biocell?