Noni

V čem tkví oblíbenost Noni šťávy?

Mám pro tebe úžasnou novinku o zázračném ovoci jménem Noni. Toto exotické ovoce je skutečným pokladem pro naše tělo, protože pročišťuje krev a celou oběhovou soustavu. Navíc je to přírodní antioxidant, který nás zbavuje toxinů a dodává nám energii.

Noni je opravdovým supervoocem, které obsahuje až 140 druhů vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek. Je to jako malá továrna na živiny! Mezi jeho složkami najdeš sacharidy, vlákninu, enzymy, stopové prvky a mnoho dalšího. Jeho plody jsou bohaté na vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E, K a minerály jako hořčík, zinek, selen, měď, fosfor, železo a draslík. A to není vše - Noni obsahuje také 18 aminokyselin, včetně těch esenciálních.

Domorodci už dlouho vědí o léčivých účincích šťávy z plodů Noni. Používají ji hlavně na trávicí potíže, pálení štítné žlázy nebo různé bolesti. Ale šťáva z Noni má také pozitivní vliv na imunitní systém, protizánětlivé a antioxidační účinky a zvyšuje fyzickou výkonnost i vitalitu.

Noni ti může pomoci i při psychických potížích, snižuje stres, regeneruje poškozené buňky, potlačuje bolesti hlavy a migrény. V dnešní době se stále častěji používá jako podpůrný prostředek k prevenci a léčbě rakoviny.

A teď něco pro milovníky sluníčka: plody a semena moruše obsahují esenciální olej, který má skvělé účinky na pokožku při slunění nebo jako prevence proti vráskám.

Noni je také skvělý pomocník pro stabilizaci krevního tlaku, trávicí soustavu, obnovu tkání a svalů, regeneraci kloubů a podporu imunitního systému. Dokonce bylo prokázáno, že dokáže kontrolovat nebo zastavit více než 6 typů bakteriálních infekčních kmenů.

Tak co říkáš? Zdá se, že Noni je opravdu zázračné ovoce, které bychom měli zařadit do našeho jídelníčku. Ať už máš bolesti zubů, záněty nebo potřebuješ podporu při léčbě cukrovky, Noni je tu pro tebe!

Noni šťáva má za sebou tisíciletou tradici - domorodci žijící v tropech ji totiž využívají už přes dvě tisíciletí!

Noni šťáva se získává z plodů stromu Morinda citrofolia, který patří do čeledi mořenovité (Rubiaceae). A teď si představ, že do této čeledi patří i kávovník arabský, takže noni šťáva má něco společného s naší oblíbenou kávou.

Tak co říkáš? Zkus si noni šťávu a objev její magické účinky, které oceňují lidé už po tisíciletí. Třeba se stane i tvým novým oblíbeným nápojem!

Představte si strom, který se pyšní nejen jedním, ale hned několika fascinujícími jmény - moruše indická, velká moruše, indická moruše, plážová moruše či sýrové ovoce. Ano, mluvíme o noni, jednom z nejzajímavějších tropických plodů naší planety!

Noni je doma v exotických krajích jihovýchodní Asie a Australásie (Austrálie, Nový Zéland, Melanésie, Mikronésie a Polynésie) a také v tajemné Amazonii. Ale její pravý původ sahá až do tropické Polynésie, kde už přes dva tisíce let hraje důležitou roli v místním léčitelství. Není divu, že se jí říká "zázrak z Havaje", neboť právě tam je hojně pěstována.

Noni je skutečným mistrem přizpůsobení - roste spokojeně jak ve vlhkém, tak i suchém podnebí. Havajské ostrovy jsou pro ni jako ráj na zemi - najdete ji v lesích, na lávových svazích i podél mořského pobřeží na písčitých plážích. A právě odtud pochází jedno z jejích nejromantičtějších jmen - "plážová moruše". Dnes už se ale moruše indická rozšířila téměř do všech koutů světa, takže si ji můžeme vychutnat i my!

Tak co říkáte, není noni stromem, který stojí za pozornost?

Jak funguje Noni od Modere?

Absolutní bestseller, kterým je Noni od Modere! Tento fenomén jsem se rozhodla představit nejen zde na blogu, ale také na Instagramu a ve FB příspěvcích, abyste měli možnost se s ním důkladně seznámit.

Noni od Modere je magickým spojením síly exotického ovoce a dalších lahodných ovocných šťáv, které společně tvoří synergický zázrak. Jeho podávání je hračka a navíc - chutná opravdu skvěle! (Obsahuje 92 % šťávy Noni, jablečnou šťávu a směs dalších šťáv a zeleninových koncentrátů.) Nabídne vám širokou paletu nutričních hodnot, je bohatá na polysacharidy a přírodní ochranné fytonutrienty.

Noni šťáva od Modere má navíc unikátní mikronizované složení, což znamená, že je rozložené rovnoměrně. A co víc? Je bez umělých sladidel, dochucovadel a barviv!

Tato šťáva si získala srdce domorodých obyvatel po generace a nyní je čas, abyste ji vyzkoušeli i vy! Objednej si ji na mém e-shopu a přidej se k tisícům spokojených zákazníků, kteří už Noni od Modere objevili.

Chci vyzkoušet Noni